HOTEL

 

Zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę na noclegi

041 336-10-00

oferta dostępna tylko w sprzedaży telefonicznej.

 

Zachęcamy do odwiedzenia najciekawszych miejsc regionu oraz skorzystania z usług naszego Hotelu

 

https://www.facebook.com/Hotel-DAL-Kielce-248183441921821/videos?video_upload_notif=1&notif_t=video_processed&notif_id=1462782741005332

 
Hotel Dal to doskonałe miejsce dla osób przybywających do Kielc zarówno w celach  biznesowych jak też  wypoczynkowych.
 
Lokalizacja hotelu zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne jak też turystyczne z całym miastem i okolicą ze względu na położenie w samym centrum.
 
Położenie hotelu ułatwia zapoznanie się z wieloma atrakcjami turystycznymi Kielc i okolic.
 
W centrum miasta można przespacerować się wyłączoną z ruchu kołowego  ulicą Sienkiewicza -jednym z najdłuższych deptaków w Polsce jak ównież zrobić zakupy w Centrach handlowych GALERII ECHI lub KORONA, znajdujących sie w odległości 500m od naszego obiektu. 
 
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
 
Kawiarnia/drink bar oraz dwa kluby nocne zlokalizowane na terenie obiektu stwarzają możliwości przyjemnego spędzenia czasu  przy ulubionym napoju i muzyce.
 
Zmotoryzowani ze spokojem mogą pozostawić swoje pojazdy na monitorowanym parkingu/garażu.

Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają liczne trasy do pieszych wędrówek z takimi atrakcjami jak Jaskinia Raj, Rezerwat Karczówka, Rezerwat Skalny im. J. Czarnockiego czy też Rezerwat Kadzielnia, zimą zaś doskonale przygotowane stoki narciarskie.

W Kielcach każdy odwiedzający znajdzie coś interesującego, od ciekawych zabytków,  licznych wystaw, spektakli teatralnych poprzez przepiękne tereny rekreacyjne wokół Kielc.

Zapraszamy również do naszego obiektu w Kołobrzegu - Sanatorium Uzdrowiskowego "Bałtyk"
Strona internetowa - www.subaltyk.pl