Konferencje


Dal to nie tylko komfortowy hotel, ale także nowoczesne i znakomicie wyposażone centrum konferencyjne. Na terenie obiektu znajduje się 5 przestronnych sal konferencyjnych i szkoleniowych (szczegóły) zaopatrzonych w niezbędny sprzęt, taki jak rzutniki folii, flipcharty, ekrany, rzutniki multimedialne oraz Internet. Konferencje i szkolenia przeprowadzane w naszym centrum konferencyjnym mogą zostać urozmaicone przerwą kawową, w trakcie której podamy tradycyjne słodkości lub dowolne inne przekąski.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm rezerwujących sale konferencyjne w naszym hotelu. Proponujemy atrakcyjne ceny pokoi oraz wszelkich usług hotelowych dla uczestników szkoleń i konferencji odbywających się w naszym centrum konferencyjnym. Kolejną ciekawą propozycję w ofercie firmowej stanowi organizacja imprez integracyjnych. Mogą być to spotkania o dowolnym charakterze i w różnych stylach. Przewidujemy także dodatkowe atrakcje w postaci karaoke, quadów, połowów dorsza czy paintballu.

Jeśli interesuje Państwa nowoczesna i świetnie wyposażona sala szkoleniowa, to centrum konferencyjne Hotelu Dal spełni Państwa oczekiwania. Na terenie naszego obiektu możliwe jest przeprowadzenie szkolenia, konferencji czy prezentacji nawet dla 200 osób. Dodatkowo, dogodna lokalizacja pozwala na swobodne zwiedzanie Trójmiasta w czasie trwania zjazdu. Połączenie komfortowego hotelu z profesjonalnym centrum konferencyjnym to idealne rozwiązanie na wyjazd biznesowy.

Zapraszamy nad morze - Gdańsk oraz komfortowy hotel Dal już na Państwa czekają. Zamówienia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: marketing.gdansk@hoteldal.pl, bądź telefonicznie 058 511 23 08.

Pojemność sal w przykładowym ustawieniu:
 
Sala Ustawienie teatralne Ustawienie w podkowę Ustawienie szkolne
Sala
A
60 osób 23 osoby 24 osoby
Sala B 80 osób 30 osób 30 osób
Sala C 60 osób 23 osoby 24 osoby
Sala D 60 osób 23 osoby 24 osoby
Sala
E
30 osób 15 osób 12 osób
Sala
A + B
150 osób 50 osób 60 osób