Oferty specjalne

Konferencje, szkolenia
Wynajem powierzchni

O hotelu

Hotel Dal usytuowany w samym centrum miasta - to doskonałe miejsce dla osób przybywających do Kielc zarówno w celach biznesowych jak też wypoczynkowych. Hotel dysponuje 52 pokojami w tym: 46 dwuosobowymi, 4 jednoosobowymi, 2 apartamentami - co daje łącznie 100 miejsc noclegowych. Pokoje są klimatyzowane oraz posiadają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Hotel został również przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Doskonała lokalizacja hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku oraz deptaka - ulicy Sienkiewicza, zapewnia bardzo dobre połączenie komunikacyjne i turystyczne z całym miastem jak też okolicą. Na Naszych Gości czekają niepowtarzalne i urokliwe Góry Świętokrzyskie z licznymi trasami rowerowymi i spacerowymi.

Na zakupy zapraszają dwa centra handlowe znajdujące się w pobliżu hotelu. Ponadto kawiarnia OGRODOWA CAFE oraz dwa kluby nocne zlokalizowane na terenie obiektu stwarzają możliwość przyjemnego spędzenia czasu przy ulubionym napoju i muzyce.

Zmotoryzowani ze spokojem mogą pozostawić swoje pojazdy na monitorowanym garażu/parkingu.

Zapraszamy również do naszych obiektów zlokalizowanych w:

  • Gdańsku - Hotel DAL**
  • Kołobrzegu - Sanatorium Uzdrowiskowego "Bałtyk" - www.subaltyk.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zrozumiałem